Atmaksas politika

BEAUTYMANIA SIA
Reģ. Nr. 40203533068
Juridiskā adrese: Elizabetes iela 39-3B, Rīga, LV-1010
Tālrunis: +371 27331118
E-pasts: hello@beautymania.lv

ATTEIKUMA VEIDLAPA

FIZISKĀM PERSONĀM

Šī veidlapa ir paredzēta, lai izmantojot Patērētāju tiesību aizsardzības likumā paredzētās patērētāja atteikuma tiesības, vienpusēji atkāptos no Distances līguma, kas noslēgts ar pārdevēju BEAUTYMANIA SIA, vienotais reģistrācijas numurs 40203533068, Juridiskā adrese: Elizabetes iela 39-3B, Rīga, LV-1010.

Saņemto preci kopā ar aizpildītu atteikuma tiesību veidlapu un ar pasūtījuma apstiprinājumu lūdzam 14 dienu laikā nosūtīt uz BEAUTYMANIA SIA, DPD Paku Skapis Maxima XX Rusova, Rusova iela 1, LV-1026 Rīga

Informācija par patērētāju

Vārds, uzvārds __________________________

Adrese _________________________________

E-pasta adrese _________________________

Tālruņa numurs ________________________

Pasūtījuma Nr.   Pirkuma datums Saņemšanas datums   Preces nosaukums                               


Patērētāja paziņojums par atteikumu: paziņoju, ka vēlos atteikties no līguma, ko esmu noslēdzis par iepriekš norādītās preces iegādi.

Datums: ______________                       Paraksts:____________________

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm vai samainīt tās 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas šādos gadījumos:

  • Prece nav lietota;
  • Prece  ir iepakota oriģinālajā iepakojumā ar oriģinālajām preču zīmēm un pilnā komplektācijā;
  • Prece nav sasmērēta, saburzīta vai citādi bojāta.

Preces var atgriezt, atsūtot tās pa augstāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums.

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no noslēgtā Distances līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī oficiāli noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mums - BEAUTYMANIA SIA, Reģ. Nr. 40203533068, Juridiskā adrese: Elizabetes iela 39-3B, Rīga, LV-1010, Tālrunis: +371 27331118, E-pasts: hello@beautymania.lv – ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot iepriekš norādītās atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu Pircēja atteikuma dēļ sedz Pircējs.

Gadījumos, ja konstatētas piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, Pārdevējs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu.

Gadījumā, ja Pircējs vēlas veikt preču apmaiņu, tad izdevumus, kas saistīti ar preču apmaiņu (apmainītās preces atkārtotas sūtīšanas izmaksas sedz Pircējs. Pircējam tiek izraksīts rēķins par atkārtotu piegādi preču apmaiņai atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam.

BEAUTYMANIA SIA ( BEAUTYMANIA SIA) atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Lūdzu, pēc Atteikuma veidlapas aizpildīšanas un nosūtīšanas mums, nosūtiet atgrieztās preces kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu uz: BEAUTYMANIA SIA, DPD Paku Skapis Maxima XX Rusova, Rusova iela 1, LV-1026 Rīga. 

 

Bestselleri

1 no 25