Piegāde un apmaksa

Piegāde

Mēs darām visu iespējamo, lai mājaslapā piedāvātais asortimentu klāsts atbilstu faktiskajiem noliktavu līmeņiem, taču var gadīties, ka faktiskais piegādes laiks tiek pagarināts – par to nekavējoties informēsim.

Tūlīt pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprina jūsu pasūtījumu, un saiti, uz kuras jānoklikšķina. Pēc pasūtījuma akcepta saņemšanas uzsākam tā izpildi un Jūs tiksiet informēts par mūsu darba gaitu.

Pakas saņemšanas datums = nosūtīšanas datums + piegādes laiks

Piegādes datums ir atkarīgs no preču pieejamības un izvēlētā maksājuma veida, savukārt piegādes laiks ir atkarīgs no jūsu izvēlētā piegādes veida.

Piegādes metodes

Saņemšana DPD Pickup punktā 1,96 € - pasūtijumiem virs 39 EUR - bezmaksas.  Piegādes laiks visā Latvijā ir 2-4 darba dienas. 

Saņemšana Vienipack Pickup vai pakomātā 2,25 € - pasūtijumiem virs 39 EUR - bezmaksas. Piegādes laiks visā Latvijā ir 2-4 darba dienas. 

Saņemšana Omniva pakomātā 2,50 € - pasūtijumiem virs 39 EUR - bezmaksas. Piegādes laiks visā Latvijā ir 2-4 darba dienas.

Piegāde uz mājām ar DPD kurjeru 5,50 €  - pasūtijumiem virs 50 EUR - bezmaksas. Piegādes laiks visā Latvijā ir 2-4 darba dienas.

Apmaksas veidi:

Bankas maksājumi - no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu.

VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes - veicot priekšapmaksu, jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Ar bankas pārskaitījumu - bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadi savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Tavs pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.

Esto Nomaksa - apstiprini pasūtījumu tagad, un ESTO dos Tev 30 papildus dienas apmaksai. Saņem savu pirkumu un maksājumu veic pēc saviem ieskatiem nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas! Bez procentiem. Bez papildu izmaksām.

Esto 3 Nomaksa - maksāšanas metode ļauj samaksāt par pirkumu trīs vienādās daļās, trīs mēnešu laikā. Katra mēneša maksājuma summa tiek aprēķināta dalot pirkuma groza vērtību trīs vienādās daļās. Bez procentiem. Nav papildu maksas. Vienmēr pieejama pirmstermiņa atmaksas iespēja, papildu maksa netiek piemērota.

Izvēlies vienu no šīm maksajuma metodem Interneta veikalā beautymania.lv pie izraksīšanas maksājuma logā noformējot pasutījumu, bet par pārējo parūpēsies mūsu klientu dienests.

Kas var iegādāties preces uz nomaksu?

  • Preces no interneta veikala beautymania.lv uz nomaksu var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);
  • Jums jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
  • Ņēmēja vecums: no 20 līdz 76 gadiem;
  • Aizdevuma termiņš: no 1 līdz 3 mēnešiem;
  • Pirmā iemaksa ir 0, bez procentiem, bez papildus maksājumiem
  • Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte.

 

Bestselleri

1 no 25