Par mums

BEAUTYMANIA.LV ir šādu ekskluzīvo zīmolu interneta veikals: BALMAIN HAIR, ORIBE, ST.TROPEZ, TOKIO INKARAMI, K18, KEVIN.MURPHY, ELEVEN AUSTALIA, OLAPLEX, R+CO un ALTERNA, kas piedāvā kosmētiku un aksesuārus augstākās kvalitātes sejas, matu un ķermeņa kopšanai.

Papildus iepriekšminētajiem zīmoliem mūsu piedāvājumā ir arī produkti no šādiem zīmoliem: K18, Moroccanoil, Color Wow, Dottore, GLOV, GRAS HEALTHCARE, EASY LIVIN, Framar, Lavashka, Olivia Garden, un unikāli aksesuāri no TURTLE STORY.

Bagātīgais zīmolu portfelis ļauj atrast preces ikvienam prasīgam klientam – neatkarīgi no tā, vai viņš ir tehnoloģisko jauninājumu cienītājs, luksusa preču meklētājs vai dabas mīļotājs, kuram rūp apkārtējā pasaule.

Klientu apmierinātība mums ir vissvarīgākā, tāpēc darām visu iespējamo, lai pasūtījumi tiktu izpildīti ātri un piedāvātās preces būtu augstākās kvalitātes. Pateicoties mūsu speciālistu iesaistei, kuri labprāt sniedz padomu, iepirkšanās mūsu interneta veikalā kļūst par tīru prieku.

Ja jums ir kādi jautājumi vai šaubas, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu, e-pastu hello@beautymania.lv vai pa tālruni +371 27331118.


BEAUTYMANIA komanda

Bestselleri

1 no 25